B160QAN02.S 16.0" LCD LED Screen 165Hz 40 Pin 2560x1600 Display Panel
  • 1 of 10-image forB160QAN02.S 16.0" LCD LED Screen 165Hz 40 Pin 2560x1600 Display Panel
  • 2 of 10-image forB160QAN02.S 16.0" LCD LED Screen 165Hz 40 Pin 2560x1600 Display Panel
  • 3 of 10-image forB160QAN02.S 16.0" LCD LED Screen 165Hz 40 Pin 2560x1600 Display Panel
  • 4 of 10-image forB160QAN02.S 16.0" LCD LED Screen 165Hz 40 Pin 2560x1600 Display Panel
  • 5 of 10-image forB160QAN02.S 16.0" LCD LED Screen 165Hz 40 Pin 2560x1600 Display Panel
  • 6 of 10-image forB160QAN02.S 16.0" LCD LED Screen 165Hz 40 Pin 2560x1600 Display Panel
  • 7 of 10-image forB160QAN02.S 16.0" LCD LED Screen 165Hz 40 Pin 2560x1600 Display Panel
  • 8 of 10-image forB160QAN02.S 16.0" LCD LED Screen 165Hz 40 Pin 2560x1600 Display Panel
  • 9 of 10-image forB160QAN02.S 16.0" LCD LED Screen 165Hz 40 Pin 2560x1600 Display Panel
  • 10 of 10-image forB160QAN02.S 16.0" LCD LED Screen 165Hz 40 Pin 2560x1600 Display Panel
Toolkit Coupon
AED512.20
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Lenovo Legion 7
  • Size: 16"
  • Resolution: WQXGA QHD+
  • Pixels: 2560 x 1600
  • Backlight Type: Mini-LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Reverse Uppa
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 165Hz
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 165Hz, MiniLED, Non Touch