B173ZAN06.B IPS UHD 3840x2160 17.3" 4K Laptop LCD Screen eDP 40 Pin
  • 1 of 12-image forB173ZAN06.B IPS UHD 3840x2160 17.3" 4K Laptop LCD Screen eDP 40 Pin
  • 2 of 12-image forB173ZAN06.B IPS UHD 3840x2160 17.3" 4K Laptop LCD Screen eDP 40 Pin
  • 3 of 12-image forB173ZAN06.B IPS UHD 3840x2160 17.3" 4K Laptop LCD Screen eDP 40 Pin
  • 4 of 12-image forB173ZAN06.B IPS UHD 3840x2160 17.3" 4K Laptop LCD Screen eDP 40 Pin
  • 5 of 12-image forB173ZAN06.B IPS UHD 3840x2160 17.3" 4K Laptop LCD Screen eDP 40 Pin
  • 6 of 12-image forB173ZAN06.B IPS UHD 3840x2160 17.3" 4K Laptop LCD Screen eDP 40 Pin
  • 7 of 12-image forB173ZAN06.B IPS UHD 3840x2160 17.3" 4K Laptop LCD Screen eDP 40 Pin
  • 8 of 12-image forB173ZAN06.B IPS UHD 3840x2160 17.3" 4K Laptop LCD Screen eDP 40 Pin
  • 9 of 12-image forB173ZAN06.B IPS UHD 3840x2160 17.3" 4K Laptop LCD Screen eDP 40 Pin
  • 10 of 12-image forB173ZAN06.B IPS UHD 3840x2160 17.3" 4K Laptop LCD Screen eDP 40 Pin
  • 11 of 12-image forB173ZAN06.B IPS UHD 3840x2160 17.3" 4K Laptop LCD Screen eDP 40 Pin
  • 12 of 12-image forB173ZAN06.B IPS UHD 3840x2160 17.3" 4K Laptop LCD Screen eDP 40 Pin
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 17.3"
  • Resolution: UHD
  • Pixels: 3840 x 2160
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 60Hz