Boe BoeHydis NE173QHM-NY5 V8.0 17.3" QHD IPS AG 165Hz Display Screen Panel matte
  • 1 of 5-image forBoe BoeHydis NE173QHM-NY5 V8.0 17.3" QHD IPS AG 165Hz Display Screen Panel matte
  • 2 of 5-image forBoe BoeHydis NE173QHM-NY5 V8.0 17.3" QHD IPS AG 165Hz Display Screen Panel matte
  • 3 of 5-image forBoe BoeHydis NE173QHM-NY5 V8.0 17.3" QHD IPS AG 165Hz Display Screen Panel matte
  • 4 of 5-image forBoe BoeHydis NE173QHM-NY5 V8.0 17.3" QHD IPS AG 165Hz Display Screen Panel matte
  • 5 of 5-image forBoe BoeHydis NE173QHM-NY5 V8.0 17.3" QHD IPS AG 165Hz Display Screen Panel matte
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 17.3"
  • Resolution: WQHD
  • Pixels: 2560 x 1440
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Standard
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 165Hz
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 165Hz, 2.5K, Non Touch