Boe BoeHydis NV160WUM-N41 16.0" WUXGA AG IPS Display Screen Panel matte
  • 1 of 9-image forBoe BoeHydis NV160WUM-N41 16.0" WUXGA AG IPS Display Screen Panel matte
  • 2 of 9-image forBoe BoeHydis NV160WUM-N41 16.0" WUXGA AG IPS Display Screen Panel matte
  • 3 of 9-image forBoe BoeHydis NV160WUM-N41 16.0" WUXGA AG IPS Display Screen Panel matte
  • 4 of 9-image forBoe BoeHydis NV160WUM-N41 16.0" WUXGA AG IPS Display Screen Panel matte
  • 5 of 9-image forBoe BoeHydis NV160WUM-N41 16.0" WUXGA AG IPS Display Screen Panel matte
  • 6 of 9-image forBoe BoeHydis NV160WUM-N41 16.0" WUXGA AG IPS Display Screen Panel matte
  • 7 of 9-image forBoe BoeHydis NV160WUM-N41 16.0" WUXGA AG IPS Display Screen Panel matte
  • 8 of 9-image forBoe BoeHydis NV160WUM-N41 16.0" WUXGA AG IPS Display Screen Panel matte
  • 9 of 9-image forBoe BoeHydis NV160WUM-N41 16.0" WUXGA AG IPS Display Screen Panel matte
Toolkit Coupon
Description
Title - NV160WUM-N41
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?