BOE NV140FHM-N4B IPS Matte FHD 1920x1080 30 pin LCD Screen LED Display 14.0"
Availability:
Inquire
  • 1 of 1-image forBOE NV140FHM-N4B IPS Matte FHD 1920x1080 30 pin LCD Screen LED Display 14.0"
Toolkit Coupon
Chat
Call 201-442-0091
Email sales@blisscomputers.net
Description
  • Brand: Unknown Groups
  • Condition: NEW
  • Commodity: Unknown Groups
Title - BOEHYDIS NV140FHM-N4B, 30
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?