Boehydis Nv133fhm-n52 REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 13.3" Full HD LED DIODE Non Touch
  • 1 of 5-image forBoehydis Nv133fhm-n52 REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 13.3" Full HD LED DIODE Non Touch
  • 2 of 5-image forBoehydis Nv133fhm-n52 REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 13.3" Full HD LED DIODE Non Touch
  • 3 of 5-image forBoehydis Nv133fhm-n52 REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 13.3" Full HD LED DIODE Non Touch
  • 4 of 5-image forBoehydis Nv133fhm-n52 REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 13.3" Full HD LED DIODE Non Touch
  • 5 of 5-image forBoehydis Nv133fhm-n52 REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 13.3" Full HD LED DIODE Non Touch
Toolkit Coupon
AED293.76
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your existing screen part number to match up backlight board length.
✅  2. We need your laptop serial number to check out details with Mfg.
  • Brand: BOEHYDIS
  • Model: NV133FHM-N52
  • Size: 13.3"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Frame: Narrow Frame
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 60Hz