Dell Inspiron 3264 AIO 21.5" FHD LCD Screen V7YP4 LTM215HL01
  • 1 of 6-image forDell Inspiron 3264 AIO 21.5" FHD LCD Screen V7YP4 LTM215HL01
  • 2 of 6-image forDell Inspiron 3264 AIO 21.5" FHD LCD Screen V7YP4 LTM215HL01
  • 3 of 6-image forDell Inspiron 3264 AIO 21.5" FHD LCD Screen V7YP4 LTM215HL01
  • 4 of 6-image forDell Inspiron 3264 AIO 21.5" FHD LCD Screen V7YP4 LTM215HL01
  • 5 of 6-image forDell Inspiron 3264 AIO 21.5" FHD LCD Screen V7YP4 LTM215HL01
  • 6 of 6-image forDell Inspiron 3264 AIO 21.5" FHD LCD Screen V7YP4 LTM215HL01
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your existing screen part number to check up locking or non locking connections.
  • Brand: All-In-One
  • Size: 21.5"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Pin Connection: 30 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Commodity: All-In-One
  • Technology: AIO All-In-One, Non Touch
  • Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
  • Source: Factory Direct
  • Packaging: Fragile Customized Package
  • Compatibility: OEM
  • Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
LTM215HL01 Dell V7YP4 0V7YP4 LTM215HL01 Dell V7YP4 0V7YP4 LTM215HL01
LJ64-04192
LTM215HL01-H02
LTM215HL01
Dell Inspiron 3264
Title - DELL V7YP4, LTM215HL01, 3264
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?