Dell Optiplex 5490 7410 AIO Screen MV238FHM-N62 All-in-one 23.8"
  • 1 of 9-image forDell Optiplex 5490 7410 AIO Screen MV238FHM-N62 All-in-one 23.8"
  • 2 of 9-image forDell Optiplex 5490 7410 AIO Screen MV238FHM-N62 All-in-one 23.8"
  • 3 of 9-image forDell Optiplex 5490 7410 AIO Screen MV238FHM-N62 All-in-one 23.8"
  • 4 of 9-image forDell Optiplex 5490 7410 AIO Screen MV238FHM-N62 All-in-one 23.8"
  • 5 of 9-image forDell Optiplex 5490 7410 AIO Screen MV238FHM-N62 All-in-one 23.8"
  • 6 of 9-image forDell Optiplex 5490 7410 AIO Screen MV238FHM-N62 All-in-one 23.8"
  • 7 of 9-image forDell Optiplex 5490 7410 AIO Screen MV238FHM-N62 All-in-one 23.8"
  • 8 of 9-image forDell Optiplex 5490 7410 AIO Screen MV238FHM-N62 All-in-one 23.8"
  • 9 of 9-image forDell Optiplex 5490 7410 AIO Screen MV238FHM-N62 All-in-one 23.8"
Toolkit Coupon
CHF119.52
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: HP EliteOne
  • Size: 23.8"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Pin Connection: 30 Pins
  • Side: Bottom Left
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 75Hz