Dell OPTIPLEX 7440 AIO 23.8" Touch Screen Panel GLASS J7JTX MV238FHM-N10 RJMJ1
Availability:
Available for online orders only. No rush shipping.
Shipping:
Real-time Shipping Charges   About   International Shipping
Looking for Local Pick-Up - Print this Pick-Up Slip
  • 1 of 8-image forDell OPTIPLEX 7440 AIO 23.8" Touch Screen Panel GLASS J7JTX MV238FHM-N10 RJMJ1
  • 2 of 8-image forDell OPTIPLEX 7440 AIO 23.8" Touch Screen Panel GLASS J7JTX MV238FHM-N10 RJMJ1
  • 3 of 8-image forDell OPTIPLEX 7440 AIO 23.8" Touch Screen Panel GLASS J7JTX MV238FHM-N10 RJMJ1
  • 4 of 8-image forDell OPTIPLEX 7440 AIO 23.8" Touch Screen Panel GLASS J7JTX MV238FHM-N10 RJMJ1
  • 5 of 8-image forDell OPTIPLEX 7440 AIO 23.8" Touch Screen Panel GLASS J7JTX MV238FHM-N10 RJMJ1
  • 6 of 8-image forDell OPTIPLEX 7440 AIO 23.8" Touch Screen Panel GLASS J7JTX MV238FHM-N10 RJMJ1
  • 7 of 8-image forDell OPTIPLEX 7440 AIO 23.8" Touch Screen Panel GLASS J7JTX MV238FHM-N10 RJMJ1
  • 8 of 8-image forDell OPTIPLEX 7440 AIO 23.8" Touch Screen Panel GLASS J7JTX MV238FHM-N10 RJMJ1
Toolkit Coupon
We are actively restocking products.
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  2. We need to know if you need black bezel or white bezel
  • Brand: Touch Screen Assembly
  • Size: 23.8"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Pin Connection: 30 Pins
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 60Hz