Dell Precision M4800 2013 15" QHD+ 3200x1800 Sharp LQ156Z1JW02 IPS LCD Screen
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 15.6"
- Resolution: QHD+
- Pixels: 3200 x 1800
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Narrow
- Pin Connection: 40 Pins