DP/N 0c8wj REPLACEMENT Laptop LCD Screen 14.0" WXGA HD LED DIODE 00C8WJ NT140WHM-N41
  • 1 of 9-image forDP/N 0c8wj REPLACEMENT Laptop LCD Screen 14.0" WXGA HD LED DIODE 00C8WJ NT140WHM-N41
  • 2 of 9-image forDP/N 0c8wj REPLACEMENT Laptop LCD Screen 14.0" WXGA HD LED DIODE 00C8WJ NT140WHM-N41
  • 3 of 9-image forDP/N 0c8wj REPLACEMENT Laptop LCD Screen 14.0" WXGA HD LED DIODE 00C8WJ NT140WHM-N41
  • 4 of 9-image forDP/N 0c8wj REPLACEMENT Laptop LCD Screen 14.0" WXGA HD LED DIODE 00C8WJ NT140WHM-N41
  • 5 of 9-image forDP/N 0c8wj REPLACEMENT Laptop LCD Screen 14.0" WXGA HD LED DIODE 00C8WJ NT140WHM-N41
  • 6 of 9-image forDP/N 0c8wj REPLACEMENT Laptop LCD Screen 14.0" WXGA HD LED DIODE 00C8WJ NT140WHM-N41
  • 7 of 9-image forDP/N 0c8wj REPLACEMENT Laptop LCD Screen 14.0" WXGA HD LED DIODE 00C8WJ NT140WHM-N41
  • 8 of 9-image forDP/N 0c8wj REPLACEMENT Laptop LCD Screen 14.0" WXGA HD LED DIODE 00C8WJ NT140WHM-N41
  • 9 of 9-image forDP/N 0c8wj REPLACEMENT Laptop LCD Screen 14.0" WXGA HD LED DIODE 00C8WJ NT140WHM-N41
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Standard 30 pin non touch screen.
✅  2.No Touch Glass or Touch Parts are included.
Dell C8WJ 0C8WJ NT140WHM-N41 DELL DP/N 08HH2 CN-008HH2 N140BGE-E33 Dell C8WJ 0C8WJ NT140WHM-N41
NT140WHM-N41
NT140WHM-N41
Title - NT140WHM-N41, 0C8WJ, 00C8WJ
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?