HP ALL-IN-ONE 24-DD0010 M238HVN01.1 23.8" 1920X1080 LCD Screen Display Panel 30 pin
Description
- Brand: All-In-One
- Size: 23.8"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz