HP Envy X360 15-DR1075CL 15-DR1066NR 15" FHD LCD Touch Screen REPLACEMENT
Description
View AllClose
- Brand: Touch Screen Assembly
- Size: 15.6"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: EDP
- Pin Connection: 30 Pins