HP PAVILION DV6-6144NR Laptop Screen 15.6" LED BOTTOM LEFT Full HD 1920x1080
  • 1 of 12-image forHP PAVILION DV6-6144NR Laptop Screen 15.6" LED BOTTOM LEFT Full HD 1920x1080
  • 2 of 12-image forHP PAVILION DV6-6144NR Laptop Screen 15.6" LED BOTTOM LEFT Full HD 1920x1080
  • 3 of 12-image forHP PAVILION DV6-6144NR Laptop Screen 15.6" LED BOTTOM LEFT Full HD 1920x1080
  • 4 of 12-image forHP PAVILION DV6-6144NR Laptop Screen 15.6" LED BOTTOM LEFT Full HD 1920x1080
  • 5 of 12-image forHP PAVILION DV6-6144NR Laptop Screen 15.6" LED BOTTOM LEFT Full HD 1920x1080
  • 6 of 12-image forHP PAVILION DV6-6144NR Laptop Screen 15.6" LED BOTTOM LEFT Full HD 1920x1080
  • 7 of 12-image forHP PAVILION DV6-6144NR Laptop Screen 15.6" LED BOTTOM LEFT Full HD 1920x1080
  • 8 of 12-image forHP PAVILION DV6-6144NR Laptop Screen 15.6" LED BOTTOM LEFT Full HD 1920x1080
  • 9 of 12-image forHP PAVILION DV6-6144NR Laptop Screen 15.6" LED BOTTOM LEFT Full HD 1920x1080
  • 10 of 12-image forHP PAVILION DV6-6144NR Laptop Screen 15.6" LED BOTTOM LEFT Full HD 1920x1080
  • 11 of 12-image forHP PAVILION DV6-6144NR Laptop Screen 15.6" LED BOTTOM LEFT Full HD 1920x1080
  • 12 of 12-image forHP PAVILION DV6-6144NR Laptop Screen 15.6" LED BOTTOM LEFT Full HD 1920x1080
Toolkit Coupon
CHF55.38
Description
Title - HP DV6-6144NR
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?