HP Pavilion X2 10-N 10.1" LCD Touch Screen Digitizer Assembly TV101WXM-NP0
  • 1 of 5-image forHP Pavilion X2 10-N 10.1" LCD Touch Screen Digitizer Assembly TV101WXM-NP0
  • 2 of 5-image forHP Pavilion X2 10-N 10.1" LCD Touch Screen Digitizer Assembly TV101WXM-NP0
  • 3 of 5-image forHP Pavilion X2 10-N 10.1" LCD Touch Screen Digitizer Assembly TV101WXM-NP0
  • 4 of 5-image forHP Pavilion X2 10-N 10.1" LCD Touch Screen Digitizer Assembly TV101WXM-NP0
  • 5 of 5-image forHP Pavilion X2 10-N 10.1" LCD Touch Screen Digitizer Assembly TV101WXM-NP0
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Match UP Connections and Let us know if you need Type A or Type B.
✅  2.Type A comes with 30 pin connection.
✅  3.Type B is hard to find and its 40 pin screen.
✅  4.Listed Assembly does not come with bezel. This is Glass + Screen.
  • Brand: Touch Screen Assembly-No Bezel
  • Size: 10.1"