HP Stream 14-AX050NR 2NV74UA#ABA LED LCD Screen 14" HD WXGA Display
  • 1 of 9-image forHP Stream 14-AX050NR 2NV74UA#ABA LED LCD Screen 14" HD WXGA Display
  • 2 of 9-image forHP Stream 14-AX050NR 2NV74UA#ABA LED LCD Screen 14" HD WXGA Display
  • 3 of 9-image forHP Stream 14-AX050NR 2NV74UA#ABA LED LCD Screen 14" HD WXGA Display
  • 4 of 9-image forHP Stream 14-AX050NR 2NV74UA#ABA LED LCD Screen 14" HD WXGA Display
  • 5 of 9-image forHP Stream 14-AX050NR 2NV74UA#ABA LED LCD Screen 14" HD WXGA Display
  • 6 of 9-image forHP Stream 14-AX050NR 2NV74UA#ABA LED LCD Screen 14" HD WXGA Display
  • 7 of 9-image forHP Stream 14-AX050NR 2NV74UA#ABA LED LCD Screen 14" HD WXGA Display
  • 8 of 9-image forHP Stream 14-AX050NR 2NV74UA#ABA LED LCD Screen 14" HD WXGA Display
  • 9 of 9-image forHP Stream 14-AX050NR 2NV74UA#ABA LED LCD Screen 14" HD WXGA Display
Toolkit Coupon
CHF50.80
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Standard 30 pin non touch screen.
✅  2.No Touch Glass or Touch Parts are included.
Title - HP 2NV74UA#ABA, HP 14-AX050NR
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?