IBM 14.0" LED FHD Touch Screen Assembly 01AY795 LP140WF6(SP)(G1)
Availability:
Inquire
  • 1 of 1-image forIBM 14.0" LED FHD Touch Screen Assembly 01AY795 LP140WF6(SP)(G1)
Toolkit Coupon
Chat
Call 201-442-0091
Email sales@blisscomputers.net
Description
  • Brand: Unknown Groups
  • Condition: NEW
  • Commodity: Unknown Groups
Title - LP140WF6(SP)(G1), 01AY795
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?