Laptop LCD Screen AU Optronics B156xtn04.3 15.6" Wxga Hd B156xtn04 V.3
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 15.6"
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Slim Frame
1. Razor Slim LCD Type.
Title - B156XTN04, AU OPTRONICS B156XTN04.3
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?