Laptop LCD Screen Dell Kyf84 14.0" Wxga Hd 0kyf84 B140xtn02.9
  • 1 of 9-image forLaptop LCD Screen Dell Kyf84 14.0" Wxga Hd 0kyf84 B140xtn02.9
  • 2 of 9-image forLaptop LCD Screen Dell Kyf84 14.0" Wxga Hd 0kyf84 B140xtn02.9
  • 3 of 9-image forLaptop LCD Screen Dell Kyf84 14.0" Wxga Hd 0kyf84 B140xtn02.9
  • 4 of 9-image forLaptop LCD Screen Dell Kyf84 14.0" Wxga Hd 0kyf84 B140xtn02.9
  • 5 of 9-image forLaptop LCD Screen Dell Kyf84 14.0" Wxga Hd 0kyf84 B140xtn02.9
  • 6 of 9-image forLaptop LCD Screen Dell Kyf84 14.0" Wxga Hd 0kyf84 B140xtn02.9
  • 7 of 9-image forLaptop LCD Screen Dell Kyf84 14.0" Wxga Hd 0kyf84 B140xtn02.9
  • 8 of 9-image forLaptop LCD Screen Dell Kyf84 14.0" Wxga Hd 0kyf84 B140xtn02.9
  • 9 of 9-image forLaptop LCD Screen Dell Kyf84 14.0" Wxga Hd 0kyf84 B140xtn02.9
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Standard 30 pin non touch screen.
✅  2.No Touch Glass or Touch Parts are included.
B140XTN02.9
Title - B140XTN02.9
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?