Laptop Screen N140HCA-EAE Full HD FHD 1920x1080 IPS 14" 30 Pin Glossy
Availability:
Inquire
Shipping:
Real-time Shipping Charges   About   International Shipping
  • 1 of 11-image forLaptop Screen N140HCA-EAE Full HD FHD 1920x1080 IPS 14" 30 Pin Glossy
  • 2 of 11-image forLaptop Screen N140HCA-EAE Full HD FHD 1920x1080 IPS 14" 30 Pin Glossy
  • 3 of 11-image forLaptop Screen N140HCA-EAE Full HD FHD 1920x1080 IPS 14" 30 Pin Glossy
  • 4 of 11-image forLaptop Screen N140HCA-EAE Full HD FHD 1920x1080 IPS 14" 30 Pin Glossy
  • 5 of 11-image forLaptop Screen N140HCA-EAE Full HD FHD 1920x1080 IPS 14" 30 Pin Glossy
  • 6 of 11-image forLaptop Screen N140HCA-EAE Full HD FHD 1920x1080 IPS 14" 30 Pin Glossy
  • 7 of 11-image forLaptop Screen N140HCA-EAE Full HD FHD 1920x1080 IPS 14" 30 Pin Glossy
  • 8 of 11-image forLaptop Screen N140HCA-EAE Full HD FHD 1920x1080 IPS 14" 30 Pin Glossy
  • 9 of 11-image forLaptop Screen N140HCA-EAE Full HD FHD 1920x1080 IPS 14" 30 Pin Glossy
  • 10 of 11-image forLaptop Screen N140HCA-EAE Full HD FHD 1920x1080 IPS 14" 30 Pin Glossy
  • 11 of 11-image forLaptop Screen N140HCA-EAE Full HD FHD 1920x1080 IPS 14" 30 Pin Glossy
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Please check product pictures. Listed Screen is Micro Edge screen. Its not same as standard 30 pin screen.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 14.0"
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins