Lenovo fru Au B140htn02.1 0a Fhdt Ag 5d10w73193
Availability:
Inquire
Shipping:
Real-time Shipping Charges   About   International Shipping
  • 1 of 11-image forLenovo fru Au B140htn02.1 0a Fhdt Ag 5d10w73193
  • 2 of 11-image forLenovo fru Au B140htn02.1 0a Fhdt Ag 5d10w73193
  • 3 of 11-image forLenovo fru Au B140htn02.1 0a Fhdt Ag 5d10w73193
  • 4 of 11-image forLenovo fru Au B140htn02.1 0a Fhdt Ag 5d10w73193
  • 5 of 11-image forLenovo fru Au B140htn02.1 0a Fhdt Ag 5d10w73193
  • 6 of 11-image forLenovo fru Au B140htn02.1 0a Fhdt Ag 5d10w73193
  • 7 of 11-image forLenovo fru Au B140htn02.1 0a Fhdt Ag 5d10w73193
  • 8 of 11-image forLenovo fru Au B140htn02.1 0a Fhdt Ag 5d10w73193
  • 9 of 11-image forLenovo fru Au B140htn02.1 0a Fhdt Ag 5d10w73193
  • 10 of 11-image forLenovo fru Au B140htn02.1 0a Fhdt Ag 5d10w73193
  • 11 of 11-image forLenovo fru Au B140htn02.1 0a Fhdt Ag 5d10w73193
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Please check product pictures. Listed Screen is Micro Edge screen. Its not same as standard 30 pin screen.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 14.0"
  • Resolution: Full HD
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Frame: Micro Edge
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: IPS, Non Touch
  • Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
  • Source: Factory Direct
  • Packaging: Fragile Customized Package
  • Compatibility: OEM
  • Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
B140HTN02.1 0A Lenovo 5D10W73193 Lenovo SBB1B42284