Lenovo Fru Boe Nv140fhm-n4u V8.0 Hdi 5d10w89585
  • 1 of 9-image forLenovo Fru Boe Nv140fhm-n4u V8.0 Hdi 5d10w89585
  • 2 of 9-image forLenovo Fru Boe Nv140fhm-n4u V8.0 Hdi 5d10w89585
  • 3 of 9-image forLenovo Fru Boe Nv140fhm-n4u V8.0 Hdi 5d10w89585
  • 4 of 9-image forLenovo Fru Boe Nv140fhm-n4u V8.0 Hdi 5d10w89585
  • 5 of 9-image forLenovo Fru Boe Nv140fhm-n4u V8.0 Hdi 5d10w89585
  • 6 of 9-image forLenovo Fru Boe Nv140fhm-n4u V8.0 Hdi 5d10w89585
  • 7 of 9-image forLenovo Fru Boe Nv140fhm-n4u V8.0 Hdi 5d10w89585
  • 8 of 9-image forLenovo Fru Boe Nv140fhm-n4u V8.0 Hdi 5d10w89585
  • 9 of 9-image forLenovo Fru Boe Nv140fhm-n4u V8.0 Hdi 5d10w89585
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  2. Will not fit Lenovo Flex 5-1470 80XA 81C9
5D18X19208P
LP140WFA-SPMB
Lenovo sd10x19207
Lenovo 5d10x19208
Lenovo 5D10S39642
Lenovo 5D10W89585 NV140FHM-N4U
5D10S39642
Lenovo IdeaPad Flex 5-14ARE05 81X2 81WS 81X1 82HS
Lenovo IdeaPad Flex 5 14iiL05 81X1
LENOVO Flex 5-14IIL05 Laptop (ideapad) - Type 81X1
PART: 5D10S39642
LENOVO Flex 5-14ITL05 Laptop (ideapad) - Type 82HS
Description
"14.0"" WXGA FHD Actieve Matrix Glossy Resolutie: 1920X1080 LED 30Pin EDP Compatible with: NV140FHM-N4U V8.0 (5D10W89585) Suitable for : Lenovo Flex 5-14iil05 "