Lenovo Ideapad 330S 330S-14IKB HD 14.0" HD WXGA LED Screen
  • 1 of 7-image forLenovo Ideapad 330S 330S-14IKB HD 14.0" HD WXGA LED Screen
  • 2 of 7-image forLenovo Ideapad 330S 330S-14IKB HD 14.0" HD WXGA LED Screen
  • 3 of 7-image forLenovo Ideapad 330S 330S-14IKB HD 14.0" HD WXGA LED Screen
  • 4 of 7-image forLenovo Ideapad 330S 330S-14IKB HD 14.0" HD WXGA LED Screen
  • 5 of 7-image forLenovo Ideapad 330S 330S-14IKB HD 14.0" HD WXGA LED Screen
  • 6 of 7-image forLenovo Ideapad 330S 330S-14IKB HD 14.0" HD WXGA LED Screen
  • 7 of 7-image forLenovo Ideapad 330S 330S-14IKB HD 14.0" HD WXGA LED Screen
Toolkit Coupon
AED238.71
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Listed Screen has no tabs.
Title - 330S, 330S-14IKB
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?