Lenovo Thinkpad X250 12.5" 30 Pin HB125WX1-200 Laptop Screen
  • 1 of 7-image forLenovo Thinkpad X250 12.5" 30 Pin HB125WX1-200 Laptop Screen
  • 2 of 7-image forLenovo Thinkpad X250 12.5" 30 Pin HB125WX1-200 Laptop Screen
  • 3 of 7-image forLenovo Thinkpad X250 12.5" 30 Pin HB125WX1-200 Laptop Screen
  • 4 of 7-image forLenovo Thinkpad X250 12.5" 30 Pin HB125WX1-200 Laptop Screen
  • 5 of 7-image forLenovo Thinkpad X250 12.5" 30 Pin HB125WX1-200 Laptop Screen
  • 6 of 7-image forLenovo Thinkpad X250 12.5" 30 Pin HB125WX1-200 Laptop Screen
  • 7 of 7-image forLenovo Thinkpad X250 12.5" 30 Pin HB125WX1-200 Laptop Screen
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Listed Screen does not have metal tabs.
✅  2.If your existing screen has tabs you can still install it .
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 12.5"
  • Backlight Type: LED
  • Connector: EDP
  • Pin Connection: 30 Pins
hb125wx1-200
XAZ-TN12.5-200
Title - X250, HB125WX1-200, 30
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?