Lenovo Yoga 510-14ikb 14" FHD LCD LED Touch Screen Assembly
Description
View AllClose
- Brand: Touch Screen Assembly
- Size: 14.0"
- Resolution: WXGA HD (1366 x 768) - Full HD (1920 x 1080)
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: EDP
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Finish: Transparent
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz