LG LP133WF4-SPB1 LGD04EF Laptop Screen 13.3" LCD LED FHD 300MM IPS
Description
View AllClose
- Brand: HP Elitebook
- Size: 13.3"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Narrow Frame
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz