Lg PHILIPS Lp156wh2(tl)(ae) REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 15.6" WXGA HD LED DIODE LP156WH2-TLAE
  • 1 of 10-image forLg PHILIPS Lp156wh2(tl)(ae) REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 15.6" WXGA HD LED DIODE LP156WH2-TLAE
  • 2 of 10-image forLg PHILIPS Lp156wh2(tl)(ae) REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 15.6" WXGA HD LED DIODE LP156WH2-TLAE
  • 3 of 10-image forLg PHILIPS Lp156wh2(tl)(ae) REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 15.6" WXGA HD LED DIODE LP156WH2-TLAE
  • 4 of 10-image forLg PHILIPS Lp156wh2(tl)(ae) REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 15.6" WXGA HD LED DIODE LP156WH2-TLAE
  • 5 of 10-image forLg PHILIPS Lp156wh2(tl)(ae) REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 15.6" WXGA HD LED DIODE LP156WH2-TLAE
  • 6 of 10-image forLg PHILIPS Lp156wh2(tl)(ae) REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 15.6" WXGA HD LED DIODE LP156WH2-TLAE
  • 7 of 10-image forLg PHILIPS Lp156wh2(tl)(ae) REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 15.6" WXGA HD LED DIODE LP156WH2-TLAE
  • 8 of 10-image forLg PHILIPS Lp156wh2(tl)(ae) REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 15.6" WXGA HD LED DIODE LP156WH2-TLAE
  • 9 of 10-image forLg PHILIPS Lp156wh2(tl)(ae) REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 15.6" WXGA HD LED DIODE LP156WH2-TLAE
  • 10 of 10-image forLg PHILIPS Lp156wh2(tl)(ae) REPLACEMENT LAPTOP LCD Screen 15.6" WXGA HD LED DIODE LP156WH2-TLAE
Toolkit Coupon
AED203.13
Description
  • Brand: LG PHILIPS
  • Model: LP156WH2(TL)(AE)
  • Size: 15.6"
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 40 Pins
Title - LP156WH2(TL)(AE), LP156WH2-TLAE
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?