Lg PHILIPS Lp156wh3-tlab Razor Type 15.6" Led Laptop Screen 1366x768
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 15.6"
- Resolution: WXGA HD
- Pixels: 1366 x 768
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Slim Frame
1. Razor Slim LCD Type.
Title - LP156WH3-TLAB
Title - LP156WH3-TLAB
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?