LP121WX3(TL)(C1) 12.1" LCD Screen Fujitsu LifeBook P702 Lenovo Thinkpad X200s
  • 1 of 1-image forLP121WX3(TL)(C1) 12.1" LCD Screen Fujitsu LifeBook P702 Lenovo Thinkpad X200s
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 12.1"
  • Resolution: WXGA
  • Pixels: 1280 x 800
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins
  • Side: Bottom Left
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: Non Touch
  • Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
  • Source: Factory Direct
  • Packaging: Fragile Customized Package
  • Compatibility: OEM
  • Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
Title - P702, LP121WX3(TL)(C1), X200S
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?