LP133UD1.SPA1 HP EliteBook x360 1030 G2 13.3" 4K UHD LCD Display Touch Screen
  • 1 of 11-image forLP133UD1.SPA1 HP EliteBook x360 1030 G2 13.3" 4K UHD LCD Display Touch Screen
  • 2 of 11-image forLP133UD1.SPA1 HP EliteBook x360 1030 G2 13.3" 4K UHD LCD Display Touch Screen
  • 3 of 11-image forLP133UD1.SPA1 HP EliteBook x360 1030 G2 13.3" 4K UHD LCD Display Touch Screen
  • 4 of 11-image forLP133UD1.SPA1 HP EliteBook x360 1030 G2 13.3" 4K UHD LCD Display Touch Screen
  • 5 of 11-image forLP133UD1.SPA1 HP EliteBook x360 1030 G2 13.3" 4K UHD LCD Display Touch Screen
  • 6 of 11-image forLP133UD1.SPA1 HP EliteBook x360 1030 G2 13.3" 4K UHD LCD Display Touch Screen
  • 7 of 11-image forLP133UD1.SPA1 HP EliteBook x360 1030 G2 13.3" 4K UHD LCD Display Touch Screen
  • 8 of 11-image forLP133UD1.SPA1 HP EliteBook x360 1030 G2 13.3" 4K UHD LCD Display Touch Screen
  • 9 of 11-image forLP133UD1.SPA1 HP EliteBook x360 1030 G2 13.3" 4K UHD LCD Display Touch Screen
  • 10 of 11-image forLP133UD1.SPA1 HP EliteBook x360 1030 G2 13.3" 4K UHD LCD Display Touch Screen
  • 11 of 11-image forLP133UD1.SPA1 HP EliteBook x360 1030 G2 13.3" 4K UHD LCD Display Touch Screen
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your laptop serial number to check resolution and screen details with HP.
✅  2. Listed screen assembly is UHD 40 pin for HP 1030 G2 .
✅  3.Listed Screen Assembly will not work for 1030 G2 30 pin FHD.