LP133WF7 SPF2 LP133WF7(SP)(F2) LP133WF7 SPF1 1920x1080 LCD LED Screen
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 13.3"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: Narrow 1.75cm
- Pin Connection: 30 Pins
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz