LP133WX3(TL)(A4) Apple Macbook 13.3" LED LCD Screen LP133WX3-TLA4
  • 1 of 7-image forLP133WX3(TL)(A4) Apple Macbook 13.3" LED LCD Screen LP133WX3-TLA4
  • 2 of 7-image forLP133WX3(TL)(A4) Apple Macbook 13.3" LED LCD Screen LP133WX3-TLA4
  • 3 of 7-image forLP133WX3(TL)(A4) Apple Macbook 13.3" LED LCD Screen LP133WX3-TLA4
  • 4 of 7-image forLP133WX3(TL)(A4) Apple Macbook 13.3" LED LCD Screen LP133WX3-TLA4
  • 5 of 7-image forLP133WX3(TL)(A4) Apple Macbook 13.3" LED LCD Screen LP133WX3-TLA4
  • 6 of 7-image forLP133WX3(TL)(A4) Apple Macbook 13.3" LED LCD Screen LP133WX3-TLA4
  • 7 of 7-image forLP133WX3(TL)(A4) Apple Macbook 13.3" LED LCD Screen LP133WX3-TLA4
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Raw Screen only.
✅  2.Not Screen display Assembly. No hinges and plastic parts included.
✅  3.We need to match up Oem Screen part number.
Apple APP9C9E
Apple 661-5558 Apple 661-5232 LP133WX2(TL)(C1)
LP133WX3(TL)(A5)
Title - LP133WX3(TL)(A4), LP133WX3-TLA4
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?