LP173WFG SPV3 B173HAN05.1 300Hz 17.3" FHD LED LCD Screen IPS Display Panel
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 17.3"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Connector: EDP1.4
- Pin Connection: 40 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Narrow Frame
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 300Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 300Hz, G-Sync, IGZO