LTN133YL01-L01 Lenovo Ideapad Yoga 2 Pro 13.3" LCD Screen Touch Digitizer
  • 1 of 6-image forLTN133YL01-L01 Lenovo Ideapad Yoga 2 Pro 13.3" LCD Screen Touch Digitizer
  • 2 of 6-image forLTN133YL01-L01 Lenovo Ideapad Yoga 2 Pro 13.3" LCD Screen Touch Digitizer
  • 3 of 6-image forLTN133YL01-L01 Lenovo Ideapad Yoga 2 Pro 13.3" LCD Screen Touch Digitizer
  • 4 of 6-image forLTN133YL01-L01 Lenovo Ideapad Yoga 2 Pro 13.3" LCD Screen Touch Digitizer
  • 5 of 6-image forLTN133YL01-L01 Lenovo Ideapad Yoga 2 Pro 13.3" LCD Screen Touch Digitizer
  • 6 of 6-image forLTN133YL01-L01 Lenovo Ideapad Yoga 2 Pro 13.3" LCD Screen Touch Digitizer
Toolkit Coupon
AED477.43
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  2. Will only fit Lenovo YOGA 2 Pro.
✅  3. Will not fit Lenovo Yoga 2-13.
Lenovo 90400232
LTN133YL03-L01
Lenovo Yoga 2 Pro Laptop (Lenovo) - Type 80AY
Title - LTN133YL01-L01
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?