NE156QHM-NY2 15.6" QHD 2560x1440 40 Pin LCD Screen Replacement Panel IPS 165Hz
  • 1 of 7-image forNE156QHM-NY2 15.6" QHD 2560x1440 40 Pin LCD Screen Replacement Panel IPS 165Hz
  • 2 of 7-image forNE156QHM-NY2 15.6" QHD 2560x1440 40 Pin LCD Screen Replacement Panel IPS 165Hz
  • 3 of 7-image forNE156QHM-NY2 15.6" QHD 2560x1440 40 Pin LCD Screen Replacement Panel IPS 165Hz
  • 4 of 7-image forNE156QHM-NY2 15.6" QHD 2560x1440 40 Pin LCD Screen Replacement Panel IPS 165Hz
  • 5 of 7-image forNE156QHM-NY2 15.6" QHD 2560x1440 40 Pin LCD Screen Replacement Panel IPS 165Hz
  • 6 of 7-image forNE156QHM-NY2 15.6" QHD 2560x1440 40 Pin LCD Screen Replacement Panel IPS 165Hz
  • 7 of 7-image forNE156QHM-NY2 15.6" QHD 2560x1440 40 Pin LCD Screen Replacement Panel IPS 165Hz
Toolkit Coupon
AED380.76
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
Eluktronics MECH 15 G3 Ryzen 9 5900HX RTX 3070 Ultra Performance 15.6" QHD.
NE156QHM-NY2 V8.0
NE156QHMNY2V80TF1605000NJ
9LAF2168RA090093R
Title - NE156QHM-NY2, 40
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?