11.6" HD Slim 30 Pin Laptop REPLACEMENT LED LCD Screen Panel AU Optronics B116XTN01.0 HW3A
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 11.6"
- Resolution: WXGA HD
- Pixels: 1366 x 768
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz