13.3" B133HAK01.2 WUXGA FHD LCD Laptop Touch Screen
  • 1 of 7-image for13.3" B133HAK01.2 WUXGA FHD LCD Laptop Touch Screen
  • 2 of 7-image for13.3" B133HAK01.2 WUXGA FHD LCD Laptop Touch Screen
  • 3 of 7-image for13.3" B133HAK01.2 WUXGA FHD LCD Laptop Touch Screen
  • 4 of 7-image for13.3" B133HAK01.2 WUXGA FHD LCD Laptop Touch Screen
  • 5 of 7-image for13.3" B133HAK01.2 WUXGA FHD LCD Laptop Touch Screen
  • 6 of 7-image for13.3" B133HAK01.2 WUXGA FHD LCD Laptop Touch Screen
  • 7 of 7-image for13.3" B133HAK01.2 WUXGA FHD LCD Laptop Touch Screen
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Please match up part number B133HAK01.2
Lenovo 01AV665 Lenovo SD10H00130 B133HAK01.2
Lenovo ThinkPad 13 Chromebook
Lenovo 13 Chromebook (Type 20GL, 20GM) Laptop (ThinkPad)
20GL20GM
Title - B133HAK01.2
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?