17.0" LCD LED Screen LP170WQ1-SPF2 2560x1600 40 Pin MATTE Non Touch Display
  • 1 of 8-image for17.0" LCD LED Screen LP170WQ1-SPF2 2560x1600 40 Pin MATTE Non Touch Display
  • 2 of 8-image for17.0" LCD LED Screen LP170WQ1-SPF2 2560x1600 40 Pin MATTE Non Touch Display
  • 3 of 8-image for17.0" LCD LED Screen LP170WQ1-SPF2 2560x1600 40 Pin MATTE Non Touch Display
  • 4 of 8-image for17.0" LCD LED Screen LP170WQ1-SPF2 2560x1600 40 Pin MATTE Non Touch Display
  • 5 of 8-image for17.0" LCD LED Screen LP170WQ1-SPF2 2560x1600 40 Pin MATTE Non Touch Display
  • 6 of 8-image for17.0" LCD LED Screen LP170WQ1-SPF2 2560x1600 40 Pin MATTE Non Touch Display
  • 7 of 8-image for17.0" LCD LED Screen LP170WQ1-SPF2 2560x1600 40 Pin MATTE Non Touch Display
  • 8 of 8-image for17.0" LCD LED Screen LP170WQ1-SPF2 2560x1600 40 Pin MATTE Non Touch Display
Toolkit Coupon
Description
  • Brand: LG GRAM
  • Size: 17"
  • Backlight Lamp: SINGLE
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 60Hz
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 0.4mm pitch, Non Touch