Dell Inspiron 14-5448 14.0" 40 Pin Laptop LCD Touch Screen 4D3YR B140XTT01.2
Description
View AllClose
- Brand: Touch Panel
- Size: 14.0"
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 40 Pins