Display Auo B156hw01 V.7 V7 15.6" Laptop LCD Screen Led Hd
  • 1 of 6-image forDisplay Auo B156hw01 V.7 V7 15.6" Laptop LCD Screen Led Hd
  • 2 of 6-image forDisplay Auo B156hw01 V.7 V7 15.6" Laptop LCD Screen Led Hd
  • 3 of 6-image forDisplay Auo B156hw01 V.7 V7 15.6" Laptop LCD Screen Led Hd
  • 4 of 6-image forDisplay Auo B156hw01 V.7 V7 15.6" Laptop LCD Screen Led Hd
  • 5 of 6-image forDisplay Auo B156hw01 V.7 V7 15.6" Laptop LCD Screen Led Hd
  • 6 of 6-image forDisplay Auo B156hw01 V.7 V7 15.6" Laptop LCD Screen Led Hd
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.For listed Product exact B156HW01 V.7 or B156HW01 V.4 will be shipped alternatively.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 15.6"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Side: Bottom Left
  • Frame: Standard Frame
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 60Hz