LCD Screen IPS Wide View NV140FHM-N4V V8.1 V8.0 Non Touch FHD
Availability:
Inquire
Shipping:
Real-time Shipping Charges   About   International Shipping
  • 1 of 11-image forLCD Screen IPS Wide View NV140FHM-N4V V8.1 V8.0 Non Touch FHD
  • 2 of 11-image forLCD Screen IPS Wide View NV140FHM-N4V V8.1 V8.0 Non Touch FHD
  • 3 of 11-image forLCD Screen IPS Wide View NV140FHM-N4V V8.1 V8.0 Non Touch FHD
  • 4 of 11-image forLCD Screen IPS Wide View NV140FHM-N4V V8.1 V8.0 Non Touch FHD
  • 5 of 11-image forLCD Screen IPS Wide View NV140FHM-N4V V8.1 V8.0 Non Touch FHD
  • 6 of 11-image forLCD Screen IPS Wide View NV140FHM-N4V V8.1 V8.0 Non Touch FHD
  • 7 of 11-image forLCD Screen IPS Wide View NV140FHM-N4V V8.1 V8.0 Non Touch FHD
  • 8 of 11-image forLCD Screen IPS Wide View NV140FHM-N4V V8.1 V8.0 Non Touch FHD
  • 9 of 11-image forLCD Screen IPS Wide View NV140FHM-N4V V8.1 V8.0 Non Touch FHD
  • 10 of 11-image forLCD Screen IPS Wide View NV140FHM-N4V V8.1 V8.0 Non Touch FHD
  • 11 of 11-image forLCD Screen IPS Wide View NV140FHM-N4V V8.1 V8.0 Non Touch FHD
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Please check product pictures. Listed Screen is Micro Edge screen. Its not same as standard 30 pin screen.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 14.0"
  • Resolution: Full HD
  • Pixels: 1920 x 1080
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 30 Pins