LP125WH2(SL)(B3) Display 12.5" HD LED 40 pin IPS LP125WH2-SLB3
Availability:
Available for online orders only. No rush shipping.
Shipping:
Real-time Shipping Charges   About   International Shipping
Looking for Local Pick-Up - Print this Pick-Up Slip
  • 1 of 5-image forLP125WH2(SL)(B3) Display 12.5" HD LED 40 pin IPS LP125WH2-SLB3
  • 2 of 5-image forLP125WH2(SL)(B3) Display 12.5" HD LED 40 pin IPS LP125WH2-SLB3
  • 3 of 5-image forLP125WH2(SL)(B3) Display 12.5" HD LED 40 pin IPS LP125WH2-SLB3
  • 4 of 5-image forLP125WH2(SL)(B3) Display 12.5" HD LED 40 pin IPS LP125WH2-SLB3
  • 5 of 5-image forLP125WH2(SL)(B3) Display 12.5" HD LED 40 pin IPS LP125WH2-SLB3
Toolkit Coupon
We are actively restocking products.
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.Listed is Non Touch Raw screen.
✅  2.Listed is not Touch Screen Assembly.
✅  3.You are not paying us for Touch Screen Assembly.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 12.5"
  • Resolution: WXGA HD
  • Pixels: 1366 x 768
  • Backlight Type: LED
  • Pin Connection: 40 Pins