Screen REPLACEMENT Panda LM156LFGL01 LM156LFGL 01 LCD LED Screen 15.6" FHD Display 120hz Panel
  • 1 of 4-image forScreen REPLACEMENT Panda LM156LFGL01 LM156LFGL 01 LCD LED Screen 15.6" FHD Display 120hz Panel
  • 2 of 4-image forScreen REPLACEMENT Panda LM156LFGL01 LM156LFGL 01 LCD LED Screen 15.6" FHD Display 120hz Panel
  • 3 of 4-image forScreen REPLACEMENT Panda LM156LFGL01 LM156LFGL 01 LCD LED Screen 15.6" FHD Display 120hz Panel
  • 4 of 4-image forScreen REPLACEMENT Panda LM156LFGL01 LM156LFGL 01 LCD LED Screen 15.6" FHD Display 120hz Panel
Toolkit Coupon
Description
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 15.6"
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 120Hz
391-BFUZ :15,6", Full HD (1920 x 1080), 120 LCD Screen
Msi ms-16w1 gf65
Dell G15 5511
IPS - 16.7 M Colours - 120Hz Note: 350mm Wide 1.Listed is Fast 120Hz 3ms energy-efficient LED backlight panel.
Title - LM156LFGL, LM156LFGL01, 01
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?