NV133FHM-N6A V8.0 B133HAN05.A LP133WF7-SPB1 LCD Screen Lenovo Replacement
Description
View AllClose
- Brand: HP Elitebook
- Size: 13.3"
- Resolution: Full HD
- Pixels: 1920 x 1080
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 30 Pins
- Side: Bottom Right
- Frame: Narrow Frame
- Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 60Hz