NV156FHM-NX3 144hz IPS LCD Screen FHD 1920x1080 Matte Display
Description
View AllClose
- Brand: Non Touch Screen
- Size: 15.6"
- Connector: Standard
- Pin Connection: 40 Pins
- Condition: NEW
- Refresh Rate: 144Hz
- Commodity: Non Touch Screen
- Technology: 144Hz, 72% NTSC