Panasonic Toughbook CF52 N154I3-L02 Rev.C1 Laptop Screen 15.4" LCD
Availability:
Available for online orders only. No rush shipping.
Shipping:
Real-time Shipping Charges   About   International Shipping
Looking for Local Pick-Up - Print this Pick-Up Slip
  • 1 of 5-image forPanasonic Toughbook CF52 N154I3-L02 Rev.C1 Laptop Screen 15.4" LCD
  • 2 of 5-image forPanasonic Toughbook CF52 N154I3-L02 Rev.C1 Laptop Screen 15.4" LCD
  • 3 of 5-image forPanasonic Toughbook CF52 N154I3-L02 Rev.C1 Laptop Screen 15.4" LCD
  • 4 of 5-image forPanasonic Toughbook CF52 N154I3-L02 Rev.C1 Laptop Screen 15.4" LCD
  • 5 of 5-image forPanasonic Toughbook CF52 N154I3-L02 Rev.C1 Laptop Screen 15.4" LCD
Toolkit Coupon
We are actively restocking products.
CHF78.04
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.We need your original screen part number to match up connections.
✅  2.Pricing on screen depends on part number you require.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 15.4"
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: Non Touch
  • Dead Pixel Policy: In Accordance with ISO 13406-2 norm.
  • Source: Factory Direct
  • Packaging: Fragile Customized Package
  • Compatibility: OEM
  • Warranty Information: Covered by 30-day replacement warranty.
Panasonic CF-52(CF-52AJCBHBM)
Title - CF52
View AllClose
Videos
Display Upgrade - Downgrade Experiments
Considering upgrading your existing screen (e.g., 60Hz → 144Hz, FHD → QHD or 4K)?