Replacement B156HAN07.1 LCD Screen 15.6" 40 Pin 144hz FHD 1920X1080 IPS LCD Screen Display Non Touch
  • 1 of 4-image forReplacement B156HAN07.1 LCD Screen 15.6" 40 Pin 144hz FHD 1920X1080 IPS LCD Screen Display Non Touch
  • 2 of 4-image forReplacement B156HAN07.1 LCD Screen 15.6" 40 Pin 144hz FHD 1920X1080 IPS LCD Screen Display Non Touch
  • 3 of 4-image forReplacement B156HAN07.1 LCD Screen 15.6" 40 Pin 144hz FHD 1920X1080 IPS LCD Screen Display Non Touch
  • 4 of 4-image forReplacement B156HAN07.1 LCD Screen 15.6" 40 Pin 144hz FHD 1920X1080 IPS LCD Screen Display Non Touch
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1.We need your original screen part number to match up.
✅  2.Listed is 40 pin screen 144hz.
✅  3.Listed Screen will not fit 30 pin screen.