Replacement Screen 15.6" NE156QHM-NZ1 240Hz QHD 2560X1440 LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 1 of 8-image forReplacement Screen 15.6" NE156QHM-NZ1 240Hz QHD 2560X1440 LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 2 of 8-image forReplacement Screen 15.6" NE156QHM-NZ1 240Hz QHD 2560X1440 LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 3 of 8-image forReplacement Screen 15.6" NE156QHM-NZ1 240Hz QHD 2560X1440 LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 4 of 8-image forReplacement Screen 15.6" NE156QHM-NZ1 240Hz QHD 2560X1440 LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 5 of 8-image forReplacement Screen 15.6" NE156QHM-NZ1 240Hz QHD 2560X1440 LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 6 of 8-image forReplacement Screen 15.6" NE156QHM-NZ1 240Hz QHD 2560X1440 LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 7 of 8-image forReplacement Screen 15.6" NE156QHM-NZ1 240Hz QHD 2560X1440 LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
  • 8 of 8-image forReplacement Screen 15.6" NE156QHM-NZ1 240Hz QHD 2560X1440 LCD 40 Pin Display Panel Non Touch
Toolkit Coupon
CHF98.30
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
✅  1. We need your screen part number in check out notes to process order.
  • Brand: Non Touch Screen
  • Size: 15.6"
  • Resolution: WQHD
  • Pixels: 2560 x 1440
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: EDP1.4
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Commodity: Non Touch Screen
  • Technology: 240Hz, Non Touch