WUXGA LCD Display Touch Screen Panel NV140WUM-T08 V8.0 LEN403D 1920x1200 40 Pin
  • 1 of 11-image forWUXGA LCD Display Touch Screen Panel NV140WUM-T08 V8.0 LEN403D 1920x1200 40 Pin
  • 2 of 11-image forWUXGA LCD Display Touch Screen Panel NV140WUM-T08 V8.0 LEN403D 1920x1200 40 Pin
  • 3 of 11-image forWUXGA LCD Display Touch Screen Panel NV140WUM-T08 V8.0 LEN403D 1920x1200 40 Pin
  • 4 of 11-image forWUXGA LCD Display Touch Screen Panel NV140WUM-T08 V8.0 LEN403D 1920x1200 40 Pin
  • 5 of 11-image forWUXGA LCD Display Touch Screen Panel NV140WUM-T08 V8.0 LEN403D 1920x1200 40 Pin
  • 6 of 11-image forWUXGA LCD Display Touch Screen Panel NV140WUM-T08 V8.0 LEN403D 1920x1200 40 Pin
  • 7 of 11-image forWUXGA LCD Display Touch Screen Panel NV140WUM-T08 V8.0 LEN403D 1920x1200 40 Pin
  • 8 of 11-image forWUXGA LCD Display Touch Screen Panel NV140WUM-T08 V8.0 LEN403D 1920x1200 40 Pin
  • 9 of 11-image forWUXGA LCD Display Touch Screen Panel NV140WUM-T08 V8.0 LEN403D 1920x1200 40 Pin
  • 10 of 11-image forWUXGA LCD Display Touch Screen Panel NV140WUM-T08 V8.0 LEN403D 1920x1200 40 Pin
  • 11 of 11-image forWUXGA LCD Display Touch Screen Panel NV140WUM-T08 V8.0 LEN403D 1920x1200 40 Pin
Toolkit Coupon
Description
Order Pre-Verification Strongly Recommended.
Does it ✓ FIT your system? [Use our Pre Verification help.]
  • Brand: Touch Panel
  • Size: 14.0"
  • Resolution: FHD+ WUXGA
  • Pixels: 1920 x 1200
  • Backlight Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Connector: Reverse Uppa
  • Pin Connection: 40 Pins
  • Frame: Narrow Frame
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
  • Condition: NEW
  • Refresh Rate: 60Hz