12" HD 1366x912 40 Pin LCD Screen Replacement LED Display Non Touch B120XAK01.0
Description
View AllClose
- Brand: Touch Panel
- Size: 12.0"
- Resolution: HD+
- Pixels: 1366 x 912
- Backlight Type: LED
- Backlight Lamp: DIODE
- Pin Connection: 40 Pins